Pronájem vil v Thajsku

Nui Bay Villas KO LANTA / KRABI

Kontakt Mapa webu
CZ / EN
Ko Lanta

TYPY VIL

Vila Lanta 1

Prostorná dvoupatrová klimatizovaná vila. V prvním patře je obývací místnost (TV, DVD, stropní ventilátor, stylový thajský nábytek) s manželskou postelí a toaletou. Dále plně vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnka...) a velká terasa s výledem na moře. V přízemí vily je klimatizovaná ložnice s manželskou postelí, rozkládacím lůžkem a dětským koutkem s přistýlkou. V celé vile je pokrytí wifi.

Vila Lanta 1 (4-6 osob):

listopad – květen = 4 990 Kč / vila / noc
červen – říjen = 3 490 Kč / vila / noc

Vila Lanta 2

Prostorná plně vybavená dvoupatrová klimatizovaná vila pro 4 osoby. Vila má dvě koupelny a dvě ložnice, součástí horní ložnice je i rozkladací sedačka. Moderně vybavené. Terasa s výhledem na moře, které je cca 20metrů.

Vila Lanta 2 (4 osoby):

listopad - květen = 4 990 Kč / vila / noc
červen - říjen = 3 690 Kč / vila / noc

Vila Lanta 3

Prostorná dvoupatrová klimatizovaná vila. Vila se skládá z prvního patra, kde je obývací místnost (TV, DVD, stropní ventilátor, jídelní stůl, stylový thajský nábytek, toaleta) a vybavený kuchyňský kout (lednice, konvice, sporák, mikrovlná trouba...) s velkou terasou (lehátka) s výhledem na širé moře. V přízemí vily jsou dvě samostatné klimatizované ložnice (v jedné je manželská postel a v druhé jsou dvě oddělené postele), 2x koupelna se sprchovým koutem a s WC. Wifi je k dispozici.

Vila Lanta 3 (130m2, 6 osob, dětský pokoj):

listopad - květen = 5 990 Kč / vila / noc
červen - říjen = 3 690 Kč / vila / noc

Vila Lanta 4

Prostorná dvoupatrová klimatizovaná vila (kapacita 6 os., 145 m2). Vila se skládá z prvního patra, kde je obývací místnost (TV, DVD, stropní ventilátor, jídelní stůl, stylový thajský nábytek, toaleta) a vybavený kuchyňský kout (lednice, konvice, sporák, mikrovlná trouba...) s velkou terasou (lehátka) s výhledem na širé moře. V přízemí vily je druhá terasa s výhledem na moře, dvě samostatné klimatizované ložnice s výhledem na moře a dětský pokoj (2 postele), 2x koupelna se sprchovým koutem a s WC. Wifi je k dispozici.

Vila Lanta 4 (145m2, 6 osob, dětský pokoj):

listopad - květen = 5 990 Kč / vila / noc
červen - říjen = 3 690 Kč / vila / noc


webdesign Estetica s.r.o.